ActingNEW YORK AYAĞINIZA GELİYOR

Actedcity İstanbul Oyunculuk Stüdyosu Eylül’de başlayacağı yeni sezonda New York’u da farklı bir yönüyle ayağınıza kadar getiriyor. Türkiye’deki oyunculuk eğitimine İstanbul’da farklı bir soluk getiren Actedcity Oyunculuk Stüdyosu Eylül’de başlayacağı yeni sezona  dinamik ve genç ekibiyle hazırlanıyor. Bünyesinde Eric Morris, Uta Hagen ve Method oyunculuk tekniklerinin yanı sıra Kamera Önü  Oyunculuk Eğitimi , Diksiyon ve...

Actedcity İstanbul Oyunculuk Stüdyosu Eylül’de başlayacağı yeni sezonda New York’u da farklı bir yönüyle ayağınıza kadar getiriyor.

Türkiye’deki oyunculuk eğitimine İstanbul’da farklı bir soluk getiren Actedcity Oyunculuk Stüdyosu Eylül’de başlayacağı yeni sezona  dinamik ve genç ekibiyle hazırlanıyor.

Bünyesinde Eric Morris, Uta Hagen ve Method oyunculuk tekniklerinin yanı sıra Kamera Önü  Oyunculuk Eğitimi , Diksiyon ve Şan gibi oyunculuğu birebir destekleyen konuları da deneyimli kadrosuyla oyuncu ve oyuncu adaylarıyla paylaşıyor.

Actedcity’nin kurucusu Betül Alganatay’ın  New York’ta aldığı Eric Morris, Uta Hagen eğitiminin yanı sıra birçok profesyonel  oyunculuk derslerini  bu sezonda da farklı tekniğiyle öğretiyor.

Actedcity’de dizi ve sinema dünyasından sürpriz isimlerin de dersler vereceği  ve seminerler düzenleyeceği bir yıla başlıyor.

YENİ SEZONDA AL PACINO’NUN OYUNCU KOÇU TOM BRANGLE  STÜDYODA!

The Actors Studio Jüri Üyesi ve kamera önü oyunculuk eğitmeni Tom Brangle  geçtiğimiz sezon Actedcity’de verdiği workshopla büyük ilgi çekti.Bu sezonda da yapacağı 3 ayrı workshopla öğrencileri kameraya hazır hale getirecek.

Amerikan oyunculuk piyasasına oyuncu yetiştirmek ve Türkiye’deki  oyuncuları  Amerika ve Avrupa standartlarında ulaştırmak ilkesiyle Tom Brangle New York’u ayağınıza getiriyor.

www.Haberdar.com

Call Now ButtonHemen Ara